O nas

Akademia Szczecinek to niezwykłe miejsce - tutaj wszystkie dzieci mogą rozwijać swoje wszechstronne pasje. Po rozmowach z Państwem i kolejnych zgłoszeniach jesteśmy w stanie zorganizować dla Was zajęcia o niemal każdej tematyce. Prosimy pisać do nas i sugerować jakie zajęcia by Państwo chcieli od kolejnego września, a my z wielką uwagą będziemy słuchać Waszych głosów - prowadzimy też już wstępne zapisy do poszczególnych grup które ruszają we wrześniu 2018.

Współpracuje z nami już wiele ciekawych osób, które prowadzą zajęcia - są to instruktorzy różnych sportów, animatorzy, artyści, a także pasjonaci wielu innych dziedzin, jak survival, taniec, ceramika, paintball, teatr i wiele, wiele innych. Latem i zimą możecie spotkać wielu z nich na naszych obozach tematycznych w różnych regionach kraju. 

Są to zajęcia pozaszkolne nowej generacji, dla wymagających - zarówno pod kątem doskonałego przygotowania zabaw i aktywności, jak pod kątem kwalifikacji i doświadczenia kadry, niedużych grup, ciekawych, nowatorskich programów i sprzętów doskonałej jakości. Wciąż się rozwijamy, proponujemy coraz więcej i zależy nam na Państwa opiniach i sugestiach. 

Bogate doświadczenie w organizacji imprez i wyjazdów kolonijnych powoduje, że doskonale wiemy na czym polega praca z dziećmi, czego oczekują uczestnicy i ich rodzice, a także wiemy jak zapewnić dzieciom i młodzieży bezpieczeństwo i dobrą atmosferę.