Nasza kadra

Szybko zauważą Państwo, że nasi opiekunowie to niezwykłe osoby!

Przede wszystkim: bezpieczeństwo.

Nasza kadra to sprawdzone, kompetentne osoby o wysokiej kulturze osobistej, które mają wszystkie wymagane uprawnienia i doświadczenie. Większość naszych wychowawców ma dodatkowe uprawnienia i umiejętności, jak ukończone kursy pierwszej pomocy, ratownictwa, pracy z dziećmi z zaburzeniami. Dzięki temu nawet najtrudniejsze sytuacje są rozwiązywane w profesjonalny sposób. Przykładamy wagę do tego, by pracujące z dziećmi osoby były dojrzałe i odpowiedzialne.

Pasja i zaangażowanie.

Nie ma wśród naszej kadry osób przypadkowych. Są za to prawdziwi pasjonaci wakacyjnych eskapad, survivalu, sportów. Są artyści uwielbiający pracę z młodzieżą. Wszyscy wychowawcy to osoby o wszechstronnych zainteresowaniach i wykształceniu. Pracują u nas tylko najlepsi i naprawdę zaangażowani w swoją pracę. Kadra ma doskonały kontakt z uczestnikami, z ogromnym staraniem wspólnie z wychowawcami przygotowujemy programy imprez, a realizacja to największa nagroda i radość dla wszystkich.

Realizacja programu.

Zajęcia i aktywności zostają przygotowane tak, by każde dziecko mogło się w nich odnaleźć. Zaangażowanie opiekunów, wesoła atmosfera, niepowtarzalne zajęcia i poczucie humoru - to recepta na udane popołudnie. Nasze programy zostają przygotowywane wspólnie z kadrą - a więc dobra realizacja programu to nasz wspólny punkt honoru i wspólna satysfakcja. Bardzo ważnym aspektem na naszych zajęciach jest indywidualne podejście do każdego dziecka, tak, aby każdy czuł się dobrze. Wiele zabaw ma charakter integracyjny - aby uczestnicy mogli się nawzajem poznać i nauczyć wzajemnie wspierać. Procentuje to podczas całego cyklu zajęć i daje poczucie bezpieczeństwa wszystkim dzieciom.